2015 metų šventės, kultūriniai renginiai

"Su tėčiu po skėčiu…"

         Birželio 4 d. lopšelyje-darželyje "Klevelis" gražiausi poetiški žodžiai skambėjo tėčiui, seneliui tradiciniame – kultūriniame renginyje "Su tėčiu po skėčiu…". Renginys buvo skirtas tėvo dienai paminėti. Jame dalyvavo lopšelių-darželių: "Boružėlė", "Vėrinėlis", "Aitvarėlis", "Klevelis", mokyklos-darželio "Saulutės" ugdytiniai ir pedagogai.
Renginio vedančiosios auklėtojos metodininkės N. Venckūnienė, G. Pašakinskienė, M. I. Monkevičienė.

                                                                                                                                     Renginio akimirkos

Padėkos koncertas tėveliams

Gegužės 27 d. lopšelio-darželio "Klevelis" kieme nuvilnyjo Padėkos koncertas tėveliams. Suruošta švente padėkojome ugdytinių tėvams už nuolatinę pagalbą ir bendradarbiavimą, bet kartu užbaigdami mokslo metus pristatėme projektą "Esu Klaipėdos krašto pilietis", kuris buvo skirtas Etnografiniams regionų metams.                                    Koncerto akimirkas rasite čia

 

"Pelėdžiukų" grupės vaikai sportuoja

Gegužės 19 d. auklėtoja Agnė Mažeikaitė dalinosi darbo patirtimi su kolegėmis.

                                                                                        Nuotraukas pamatysite čia

 

Išvyka į Nidą

Lopšelio-darželio "Klevelis", "Drugelių" grupės vaikučiai dalyvauja projekte "Esu Klaipėdos krašto pilietis". Todėl gegužės 21 d. vaikai iškeliavo susipažinti su unikalia Kuršių nerijos gamta, aplankė autentišką žvejo sodybą, bei susitiko su gintaro meistru, kuris parodė tikrojo lietuviško aukso panaudojimo galimybes.                  

 Išvykos įspūdžiai

 

Išvyka į P. Domšaičio galeriją

Gegužės 14 d. priešmokyklinės "Bitučių" grupės vaikai vyko į P. Domšaičio paveikslų galeriją. Ten susipažino su Klaipėdos miesto praeitimi dalyvaudami edukaciniame užsiėmime "Kartą senojoje Klaipėdoje".                

 Išvykos akimirkos

 

Sveikinimai!!!

Sveikiname priešmokyklinės "Bitučių" grupės auklėtinę Saulę Kutkaitytę gegužės 14 d. puikiai pasirodžiusią VŠĮ Klaipėdos licėjaus organizuotame konkurse "Šauniausias būsimasis pirmoka".        

  Įspūdžiai iš konkurso

 

"Vaidinimų kraitelė"

Gegužės 7 d. "Bitučių" grupės vaikai artistinius gebėjimus demonstravo Klaipėdos miesto meninės raiškos festivalyje "Vaidinimų kraitelė".                                                                     Nuotraukas pamatysite čia

 

Koncertas

             Gegužės 13 d. lopšelio-darželio "Klevelis" vaikus aplankė ir maloniai nustebino puikiu koncertu

"Kuršiukai muzikantai"  Ačiū Jiems :)

                                                                                                                                              Nuotraukas rasite čia
 
Visi Klaipėdos lopšelio-darželio "Klevelis" vaikai siunčia linkėjimus savo mamytėms:
 
                   "Kas sakė, kad saulė ir žemei, ir žmogui – viena?
                               Yra juk didžiuliam pasauly
                                 Antroji saulelė – mama!
                                    Ji šviečia. Ji šildo.
                                  Ji visad švelnumo pilna.
                                  Širdy jos gerojoj sutilpo 
                                    Visų vyturėlių daina"
                                                                                                                       Nuotrauką pamatysite čia
 
Pyragas mamytėms
 
"Bitutės" smagiai pluša ir nori nustebinti savo mamas artėjančios mamyčių dienos proga.
Pyrago gaminimo akimirkas rasite čia.
 
Kelionė į "IKI"
 
Balandžio 27 d. priešmokyklinio ugdymo "Bitučių" grupės vaikai keliavo į "IKI" parduotuvę. Natūralioje situacijoje lavino pasitikėjimo savimi, savarankiškumo įgūdžius. Bandė suprasti ir suvokti pinigų vertę, pratinosi atskirti norus ir galimybes apsipirkdami savarankiškai. Vaikai nepamiršo ir mamyčių. Nupirko produktų pyragui iškepti.
                                                                                                                                     Kelionės akimirkos
Jurginių šventė
 
2015 m. balandžio 23 d. lopšelio-darželio "Klevelis" vaikai ir pedagogai į Jurginių, tradicinę tapusią šventę "Visus gyvulėlius sunku apsakyti" pakvietė socialinius partnerius-lopšelio-darželio "Žiogelis", "Vėrinėlis" ir mokyklos-darželio "Saulutės" vaikus.
                                                                                                                                      Šventės įspūdžiai
 
E. Balsio muzikos mokyklos koncertas
 
2015 m. balandžio 22 d. svečiai iš E. Balsio muzikos mokyklos, surengė nuostabų koncertą lopšelio-darželio "Klevelis" vaikams.
                                                                                                                                        Koncerto akimirkos
 
 
Išvyka prie Jono kalnelio
 
Priešmokyklinių grupių vaikai balandžio 16 d. dalyvavo Klaipėdos maltiečių organizuotoje Atvelykio šventėje, prie Jono kalnelio.
                                                                                                                                Šventės akimirkos nuotraukose :)

 

Velykų pramoga 

Velykų bobutė ir darbštuolė Kiškutė balandžio 7 d. pakvietė vaikus į smagų pramoginį rytmetį, kuriame vaikų laukė įdomūs žaidimai, linkmos dainelės, pokštai ir staigmenos. Vaikų emocijas ir šėliones pamatysite čia.

 

Sugrįžta paukščiai giesmininkai"

Pavasarį sugrįžtančius paukščius kovo 25 d. pasitiko Sraigiukų" grupė svečiuodamasi Klaipėdos lopšelyje-darželyje Žiogelis", kur vyko etnokultūrinis edukacinis renginys Sugrįžta paukščiai giesmininkai". „Sraigiukų grupės vaikai nuotaikingai pristatė kregždutes. 

Nuotraukas rasite čia

Lopšelio-darželio Klevelis" 49-asis gimtadienis

Kovo 19 d. į lopšelio-darželio Klevelis" 49-ojo gimtadienio šventę katinėlis Juodis ir katytė Hello Kitty", kvietė visus "giminaičius".

Vaikai, tėvelių ir auklėtojų išmanumo dėka pasipuošę kačiukų kaukėmis gausiai rinkosi į šventę.

Smagu buvo šokti, dainuoti, žaisti linksmus žaidimus, demonstruoti savo gebėjimus ir aprangą einant podiumu".

 

Nuotraukas rasite čia

 

Pažymime Lietuvos Valstybingumo 25 metų sukaktį, kurdami Lietuvos trispalvę iš įstaigos bendruomenės surinktos gamtinės medžiagos.

Nuotraukas rasite čia

 

Darželio darbuotojos Kovo 8-osios proga nudžiugino save edukaciniu užsiėmimu "Dovana sau".

Nuotraukas rasite čia

Kaziuko mugės akimirkos

Kovo 4 d. popietę lopšelio-darželio "Klevelis" bendruomenė gausiai rinkosi į tradicine jau tapusia Kaziuko mugę. Visi skubėjo įsigyti vaikų rankomis, su meile ir šiluma padarytų darbelių, iškeptų žaismingų skanumynų. Vaikų sumanumo ir gebėjimo derėtis dėka prekės nuo stalų labai greitai mažėjo.

Smagiai pasibendravę, geros nuotaikos, įsigiję tai ko labiausiai norėjo, dalyviai skirtėsi į namus.

Nuotraukas rasite čia

 

Kūno kultūros užsiėmimai

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Eglė Mineikienė  dalinosi darbo patirtimi. Pedagogėms buvo rodomas atviras kūno kultūros užsiėmimas, kurio tikslai – patenkinti vaikų poreikį aktyviai judėti, išreikšti save; pratinti išreikšti neigiamas emocijas fiziniais pratimais nekenkiant kitiems.

Nuotraukas rasite čia

 

Užgavėnių šurmulys darželyje

Vasario 17 dieną lopšelis-darželis ,,Klevelis‘‘  skambėjo nuo vaikų šurmulio, juoko ir pokštų. Vaikai lankė darželio grupių draugus ir darbuotojus, kaulijo blynų, pokštavo, varė žiemą, dalyvavo Lašininio ir Kanapinio kovoje.

Nuotraukas rasite čia

Vasario 16-tos šventinis rytmetys  ,,Lietuvos šalelėje aš gimiau ir augau‘‘

Vasario 13 dieną   pakiliai ir  šventiškai nusiteikę vaikai rinkosi į salę paminėti Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo šventę. Visi šventinio rytmečio dalyviai buvo pakviesti į ,, kelionę ‘‘ po savo šalį.  Žaismingai  ir linksmai pateiktas renginio scenarijus padėjo vaikams susipažinti su įvairiomis mūsų šalies vietovėmis, susipažinti su savo kraštu, šalies tautosaka, folkloru. 

Nuotraukas rasite čia

,,Pagauk pūgos paukštę‘‘

Vasario 9 dieną iškritęs, kad ir negausus sniegas visus lopšelio ir darželio vaikus sukvietė į kiemą. Maži ir dideli džiaugėsi  retu šios žiemos svečiu – sniegu. Todėl mažieji su džiaugsmu  lipdė sniego senius ir kitus statinius, piešė dažais ant sniego. Darė sniego angelus.  Darželyje buvo įgyvendintas vienos dienos projektas ,,Pagauk pūgos paukštę‘‘.

Nuotraukas rasite čia

 

Trijų karalių šventė

Sausio 6 d. darželyje apsilankė “Trys karaliai”. Trijų Karalių personažų pasirodymas – įdomi, graži ir jau tapusi tradicinė šventė. Šiemet Karaliais, atkeliavusiais iš Rytų, persirengė auklėtojos Vijoleta Kabanova, Stasė Nedzveckienė ir priešmokyklinio ugdymo pedagogė Eglė Mineikienė.  Vaikus supažindino su švente, kuria tradiciškai pasibaigia kalėdinis laikotarpis arba saulės sugrįžimo minėjimai. Papasakojo,  kad nuo Kalėdų iki Trijų karalių diena pailgėja per gaidžio žingsnį. Vaikai nuoširdžiai džiaugėsi Trijų Išminčių ir žvaigždutės apsilankymu, atneštomis dovanomis,  gražiu kūdikėliu, gulinčiu ėdžiose. Drauge traukė giesmelę „Trys karaliai“, atidžiai klausėsi Karalių pamokymų, palinkėjimų. Jie vaikams linkėjo kiekvieną dieną pradėti su šypsena, gera nuotaika, būti tolerantiškiems, kitus mylėti kaip save, būti gražiems ne tik išore, bet ir vidumi ir kt.  Šią dieną vaikai atsisveikino su eglutėmis lopšelio-darželio salėje, fojė, grupėse. Meninio ugdymo pedagogė Rita Macijauskienė užgesino eglutės švieseles salėje,  pakvietė vaikus pasivaišinti saldainiais. 

Nuotraukas rasite čia